| Seegiu a întrebat:

Salutare am si eu o intrebare pentru voi sau mai degraba va cer un sfat
Am 22 de ani si aproape ca sunt virgin gen am facut sex de vreo doua ori dar in trecut sunt un tip care nu a avut o data o intalnire cu o fata nu a sarutat niciodata o fata nu am avut anturaj nu am fumez nu beau am o voce subtire si o infatisare care pare ca am 17 ani fara barba sau mustata nu am indrazneala sa vb cu o fata nu am avut niciodata o prietena de cand ma stiu eu de la gradinita nu am vorbit niciodata cu o fata poate si din cauza ca am crescut int-o familie stricta cu reguli clare cateodata simt ca innebunesc cand ma gandesc la viata mea cand ma apropii de o fata incepe inima sa imi sara din piept ma plictisesc groaznic am un servici muncesc cu drag fac banii mei dupa vin acasa si ma retrag in online videoclipuri jocuri filme, content de adult si cand ma trezesc dimineata sunt acelasi tip din oglinda plictisitor si ma urasc... Astept un raspuns din partea voastra daca va vedea cineva acest strigat de ajutor multumesc(

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si intrebarea este?

| Violleta2022 a răspuns:

@ Seegiu:
Sa inteleg ca esti gay, odata ce spui ca nu ai sarutat si nu ai fost niciodata cu nici o fata, fiind inca virgin?
Nici nu stiu ce vrei de la noi, ca nu vad nicaieri vreo intrebare, poate clarifici!

| Violleta2022 a răspuns:

Esti un frustrat cu puta mica, asa-i?
Am banuit dupa prostiile si frustrarile pe care le publici pe forum.
Se pare ca vorbesti din propria-ti experinta, cu trauitul asta degeaba. Imi este tare mila de tine, vad ca ai limba foarte ascutita dar asta-i pentru ca nu te prea ajuta capusorul.

| Frank51 a răspuns:

Trebuie să evoluezi puțin pe plan personal, pentru că te-ai lăsat purtat de vânt până acum. În primul rand vreau sa știi că ai facut bine că ai scris aici, sau daca vei vorbi cu oricine despre asta.

Primul pas și cel mai important este să te accepți așa cum ești și să te iubești așa cum ești. După ce vei înțelege asta poți să evoluezi constant la toate capitolele, adică fizic( să mergi la sală, să îți fac o tunsoare mai bună, să te îmbraci bine, să folosești un parfum bun, să porți un ceas bun), dar mai ales și mental(să citești cărți despre masculinitate, despre autocunoaștere, să îți faci timp pentru tine și pentru hobby-urile tale, șamd).

Ești foarte tânăr și ai foarte multe de învățat dar îți garantez că dacă muncești la tine vei deveni un bărbat atragator și vei avea parte de iubire.

| AliGab a răspuns:

Poate ar trebui sa schimbi atitudinea si apoi sa ai asteptari de la viata. Poate in loc de adult content mai studiezi si tu gramatica si inveti sa pui o virgula si sa scrii corect, ca este plin internetul de informatii.

| Xox0 a răspuns:

Mergi la sala ori depune greutate pe tine sa nu mai arati de 17 ani.
Imbraca-te mai masculin: renunta la blugii aia stramti de fete (fara suparare, dar sunt oribili) si in general renunta la imbracamintea stramta (exceptie maiou).
Apoi incepe sa vorbesti cu fete. Nu fi libidinos, adica sa treci la sex talk din primele 2 conversatii. De ce exersezi, de ce inveti.