| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Ce loc mi-ati recomanda pentru a petrece un weekend alaturi de mama mea? O combinatie intre natura, activitati distractive, mancare buna etc. Nu este o ocazie, ci doar vreau sa ii creez o amintire de neuitat oriunde in tara. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Pai, daca mami tau mai are casa parinteasca si e alta decat cea in care stati, poti sa te duci cu ea in casa parinteasca, sa depanati amintiri, sa iti spuna cum a copilarit, sa va duceti pe la padure(daca casa parinteasca e la tara) pe la camp, sa iti spuna cum isi ajuta parinti sau etc. Acum depinde, poti sa o pui sa iti povesteasca cum era in copilarie, sau va uitati la un film, ceva interesant happy in plus, crede-ma nu ii pasa mamei tale unde e, ii pasa doar sa fie cu tine.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Muzeul satului astra sibiu

| xerxes1 a răspuns:

In curtea unui azil de batrani.

| HustlerM a răspuns (pentru xerxes1):

Neee...mama mea nu e batrana. Si chiar daca ar fi, nu am caracterul tau sa o duc acolo. Pacat de mama ta totusi, ca gandesti asa. Si daca nu mai e, sau te-a facut din greseala, macar din respect ca a ales sa-ti dea viata, sa-ti schimbi gandirea. Mi-e scarba happy