| DeDeniisaa a întrebat:

Buna am nevoie de niște idei, voi pleca din tara în vara și pana atunci vreau sa fac chestii distractive și nebune cu cea mai bună prietena a mea ceva sa fie de neuitat.

1 răspuns:
| milkie a răspuns:

Fa o groaza de poze, mergi cu ea in locuri diverse, luati-va haine/bijuterii la fel. Nu trebuie neaparat sa faci lucruri grozave. Ai nevoie decat de lucruri mici, dar multe, care sa iti aminteasca de ea. Daca esti mai mare, gen, sa nu ai 10 ani sau ceva, stii tu, carpe diem. Dar nu faceti chestii ilegale. Noroc ^^