| luminita36 a întrebat:

Salutare, ce pot sa-i cadonez mamei de 8 martie in afara de flori, plizz ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| ellelavine a răspuns:

Pai uite cateva idei:1.Versuri dintr-un cantec.cum ar fi"mama poate prin cuvinte eu nu stiu sa-ti multumesc,dar invat invat si-nvat si iti spun astfel TE IUBESC" sau "tot ce e mai bun, mai curat mai bland se aduna intr-un singur cuvant MAMA!"si poti sa ii scrii putin, dar sa fie din inima.mai gasesti tu pe internet.SAU poate mamei tale ii place o trupa sau o melodie si daca este despre iubire ii scrii de acolo(daca e in engleza o traduci si scrii jos de la ce trupa este):*:*
2. Uite cum am facut eu:mai intai ii faci o felicitare(eu i-am facut-o la calculator si am imprimat-o) si ii cumperi un ruj sau un machiaj pentru ca asta le plac femeilor.si sa pui totul intr-o punguta mica de cadou si sunt foarte sigura ca va apreciahappy

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! o imbratisare sincera si un Te iubesc mama! face cat N cadouri, in functie de bugetul tau poti opta pentru o esarfa, o icoana sfintita, un parfum.sunt o multitudine de oportunitati in ziua de azi, buget sa fie.
La multi ani pentru maine mamicutei talelove strucklove struck

| cuvant a răspuns:

Un mic dejun, o cafea si o imbratisare impreuna cu tatal tau. Daca vrei alte idei pur si simplu dupa ce pleaca la lucru ramai acasa si impodobestei camera cu baloane si scrie-i cu hartie pe perete "La multi ani, mami" plus Te iubesc. Sunt foarte multe idei doar depinde cat vrei sa investesti si cat de deschisa de a face lucruri