| Loredana96 a întrebat:

Bună,se apropie 8 martie şi nuştiu ce să îi cadonez mamei.

Anii trecuţi i-am dăruit flori, bijuterii şi cosmetice.

Voi ce idei aveţi? Funda!

3 răspunsuri:
| Cammmelia a răspuns:

Buna, ii poti oferi o poza cu voi doua, dar sa nu uiti de flori. Ai grija ce alegi. :* Funda?

| smartyx a răspuns:

Buna,
Incearca sa-i faci ceva personalizat. Poate chiar ceva manual facut de tine. Sigur are mai mult succes decat lucrurile cumparate din magazinele de profil sau de pe strada.

| Filomena24 a răspuns:

Depinde de banii de care dispui si apoi tu o cunosti cel m ai bine pe mama ta si stii ce si-ar putea dori. Daca totusi nu ai idee incearca sa o intrebi fara sa isi dea seama de ce o faciwinking