| AnonymusALLgame a întrebat:

Salutare comunitatea, am si eu nevoie de niste idei pentru un cadou. Pe 7 decembrie fac un an alaturi de ce-a mai frumoasa, desteapta, iubitoare, draguta, sufletista, intelegatoare, sentimentala, etc... fata. Pot continua pana maine, dar cred ca v-as plictisi. Vreau ceva idei care sa le pot face singur, adica sa nu fie cumparate. Am o gramada de idei, dar mai vreau. Vreau sa fac cumva sa combine toate cadourile frumoase si sa ii fac cel mai frumos cadou care se poate face, deoarece merita. Si va rog aa puneti si ceva idei indraznete pentru un cadou de craciun, deoarece este sarbatoarea ei preferata si vreau sa i-o fac si mai frumoasa decat este.
PS: Pot sa fac orice si oriunde (la mine, la ea, la prieteni, absolut oriunde). Am multe idei si pentru cadoul asta, dar vreau sa fac ceva special.

Va rog sa raspundeti cati mai multi si sa da-ti intrebarea mai departe pentru a ma ajuta si pe mine si sigur si pe multi altii... Va multumesc anticipat big grin

2 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Banuesc ca aveti multe poze impreuna! Fa un colaj cu cele mai reusite.Pe hartie.Innrameaz-o!
Sau fa un filmulet tot asa cu cele mai reusite fotografii, impreuna cu mesaj cu cea ce insemna ea pentru tine.

Sau o poti invita la un restaurant.Inainte de desert ii dai un cadou(sa zicem un lantisor ).La sfarsitul cinei o conduci acasa, o saruti. Apoi ii dai un SMS in care sa-ti arati iubirea, pretuirea, respectul pentru ea.
Iar la sfarsit trimiti prin curier un buchet marede flori.

| Killer4Oscuro a răspuns:

Un weekend la munte, inchiriezi o cabana si ii faci o petrecere surpriza.sau o cina romantica happy