| cristi27 a întrebat:

Daca ati fi pusi sa alegeti intr-o fata frumoasa, cu bani dar plina de fite si intre o fata ma urata dar mai sufletista si iubitoare ce ati alege? dar vreau sa fiti cat se poate de sinceri

Răspuns Câştigător
| BUBULINA a răspuns:

Logik a 2 varianta

23 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Pe cea mai urata, sufletista si iubitoare.

| psiholoaga a răspuns:

As alege-o pe cea cu care sa ma inteleg mai bine; si probabil nu ar fi cea cu fite. Ok, e atragatoare, asta merge la 1-2 nopti, dar dupa... In afara de nopti ce sa fac cu ea? Mi s-a intamplat sa intalnesc o persoana foarte atragatoare, fix genul meu, sa o vreau, sa o am, apoi sa imi dau seama ca, de fapt, e cam plictisitoare, lipsita de umor si nu prea aveam ce sa vorbim. Asa ca prefer prima varianta.

| SweetCandy a răspuns:

Pi q alte cuvinte urata si saraca sau frumoasa si bogata...hmmmmm...da u ce ai alege...acum sincer...rolling on the floor

| SweetCandy a răspuns:

Nu m-a dezamagit... m-a surprins...si de ce i alege-o pe cea de-a 2a?hee hee

| SweetCandy a răspuns:

@cristi27...sunt de acord in totlitate q u... dar nu pot sa crezi ca nu regreti k nu mai ai o fata fr si q bani, insa de ce nu ai modelat-o dp personalitatea ta...nu cred ca e imposibilhappy
oricum sunt multumita si incantata de rasp tautongue

| SweetCandy a răspuns:

Cristi27, probabil k nu era rau pentru ea sa aiba fite atat timp cat din punct de vedere material avea tot ce isi doreahappybig grin

mira
| mira a răspuns:

Eu constat ca autorul intrebarii le trateaza pe fete ca pe niste obiecte din vitrina pentru a-si alege unul.In realitate tanarul o va alege pe cea pe care o iubeste chiar daca este constient de unele defecte.

| Klara a răspuns:

Pai...
As alege-o pe aia urata, sa profit de ea, si m-as... cu cealalta happy
Dac-as fi barbat rolling on the floor

| cristi27 explică:

Dar uita-te la toata intrebarea sweetcandy ca am specificat, frumoasa, bogata dar si plne de fite si o fata mai urata sufletista si iubitoare, eu as alege a 2 a variantahappysper ca nu tea dezamagit rasp meu

| cristi27 explică:

@sweetcandy; prima varianta am avut-o si crede-ma ca nu mi-a fost bine deloc, bine sunt si fete frumoase, cu bani si de treaba, dar cred eu ca frumusetea la o persoana e in suflet, in interior si pana la urma nimeni nu e perfect coerect?

| cristi27 explică:

Mie nu imi place sa impun unui om sa fie intr-un anumit fel, asa discutii pe tema asta am avut cu ea dar ea singura trebuia sa se schimbe, ea trebuie sa stie ce este bun si ce este rau pentru ea

| Mefisto23 a răspuns:

Banii nu pot cumpara iubire. As alege-o pe ce-a de-a doua, pentru ca iubirea aduce dupa sine liniste, fericire interioara. Banii iti pot aduce cel mult stress. Succes!

| ChibiRose a răspuns:

Cu bani, proces de consiinta

| andreig a răspuns:

As alege fata frumoasa cubani plina de fite fara sa mai stau sa ma gandesc

| iulia_5454 a răspuns:

Ma bucur ca sunt oameni care aleg si a doua varianta(eu sunt mai complexata, nu arat asa cum mi-as dori dar asta e )de 2 luni am langa mine o persoana careia nu ii pasa prea mult de fizicul meu

| adelle23 a răspuns:

Oare banii pot cumpara orice? Iti zic eu ca nu. Decat cu bani, mai bine sa te iubeasca si sa fie ea cea mai adevarata, cea pe care nu ai intalnit-o pana acum. Mai sunt bani... dar o fata sincera si iubitoare nu cred ca mai gasestiwinking. Acum depinde, daca baiatul e pe interes normal ca o alege pe aia cu bani.

| d33a a răspuns:

Pe criza asta cam prima varianta ar fi indicata laughing... dar depinde de parerea fiecaruia. Eu daca as fi barbat pe prima as alege-ohee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe aia cu bani o aleg... o fac eu sa ii sara figurile din cap...garantat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urasc fitele, asa ca, daca as fi barbat, as alege-o pe cea de-a doua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as alege a 2 varianta happy cea sufletista si iubitoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

fata ma urata dar mai sufletista si iubitoare

| cristina_3244 a răspuns:

La ce foloseste bani.la nimic
o fata frumoasa este cea cu suflet si iubitoare.parerea mea. cea cu bani iti face viata un calvar.

| claudiu_1301 a răspuns:

Sincer pe cea de a doua as alege-o