| linamad93 a întrebat:

Salutare grup, am patit o faza super nasoala intr-un club din Cluj, dupa o noapte de baut cu colegii am mers in club, unde a fost totul bine pana cand ametita usor de bautura m-am impiedicat de un tip care dansa langa masa alaturata, si mi-a spus ceva ce nu am auzit si mi am continuat drumul catre baie... ulterior cand m-am intors la grupul meu de prieteni, incepusera injuraturile si i-a zis si barmanului sa nu ne mai serveasca... intrebare cum pot da ochii cu colegii de munca (proaspat angajata si relocata in Cluj) care pareau vizibili afectati de ploaia de injuraturi din cauza mea. Evident am si plecat din club rapid. dar imaginea mea sifonata a ramas in fata colegilor????

4 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Cand mergi la un club, mergi sa te distrezi, problema este la cel de care te-ai impiedicat, s-a simtit deranjat, iar asta nu trebuie sa te afecteze nici pe tine si nici pe colegii tai, in orice club se isca neintelegeri, mentalitatea oamenilor a luat-o razna de la un timp incoace.
Continua sa fii tu insuti si nu lua totul asupra ta!

| VoidEternal a răspuns:

Atâta scandal doar pentru că te-ai împiedicat? Jeez...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai bea bautură uite în ce haluri te bagi și ajungi este bine asa?

| AndreiBistriteanu a răspuns:

Stii cum se zice, daca bei si nu te faci de rahat ai baut degeaba.