| lvi7 a întrebat:

Ieri un baiat m-a intrebat daca am Facebook, i-am raspuns ca da si i-am spus numele sa ma caute.Mi-a raspuns ca nu ma gaseste si i-am trimis printscreen cu profilul meu si nici asa nu m-a gasit...I-am spus sa imi spuna cum il gasesc pe el sa il caut si nici pana azi nu a raspuns.E normal?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Te văzuse cum arăți? că dacă atunci te-a văzut prima oară când i-ai trimis ss nu i-o plăcea de tine și de aia te evită

| lvi7 explică (pentru Adry05):

Da m-a vazut pe alta platforma si chiar am vorbit de cateva ori cu el

| sierra1 a răspuns:

"Ieri un baiat mi-a intrebat daca am Facebook, ...nici pana azi nu a raspuns.E normal?"

ai dreptate, e dus!

| Sn4k3 a răspuns:

E anormal

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Era mai usor sa ii trimiti un link spre profilul tau.

| Gigi777 a răspuns:

Nu e normal, cum sa fie normal? Baietii sunt ciudati in ziua de azi.