| Alina3457 a întrebat:

Salutare.
Sunt într-o relație cu un băiat care e cu 3 ani mai mare ca mine, el este din Suceava (RO) și eu din RM.
Vreau sa stiu daca poate să dureze această relație, dacă nu ne va împiedica vreodată faptul că suntem din țări diferite.

2 răspunsuri:
| geoconda a răspuns:

E aproape 4 ore distanta intre tine si el. De ce nu va mutați împreună undeva daca il simti ca are gânduri serioase.

| glasulfilologului a răspuns:

Dacă e vorba de o relație la distanță, șansele sunt destul de mici. Eu îți sugerez sa treci peste. Realitatea e ca relațiile la distanță sunt un chin.