| melena a întrebat:

Sambata viitoare merg la o nunta! Cam cat ar trebui sa fie darul pentru o singura persoana avand in vedere ca nu sunt rude sau prieteni apropiati?

Răspuns Câştigător
| maria_7379 a răspuns:

Ar trebui sa ii dai cat vrei tu. In mod normal se dau 3-5 milioane.

3 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Depinde de local.
daca e mai de la tara asa merge si 3 mil.
daca e mai de oras si cu staif incearca 5+.
Bafta!

| Cxena a răspuns:

Depinde de cat de mult ti-a placut mancarea, bautura, muzica, daca te-ai distrat, locatia( daca e un restaurant select) - 300 de lei e suficient pentru o persoana(la oras); daca a fost mai slab si nu te-ai simtit prea bine merge si 250 de lei. La tara sau periferia orasului de unde esti;-) merge si mai putin, chiar 100 de lei de persoana. Distractie placuta!;-)