| →Alee׃╳← a întrebat:

Singura la nunta.sad
Mai e putin timp si trebuie sa merg la o nunta. Nu suntem rude apropiate si nici prieteni foarte buni, dar probleme e ca merg singura. Singura de tot nu voi fi pentru ca merg impreuna cu o verisoara dar care e casatorita. Ma simt foarte naspa si deja ma gandesc ca nu ma voi putea distra asa cum imi place mie.
Ce sfaturi imi dati?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

De-abia nu are cine-ti comenta sau face reprosuri ca ai ris prea mult cu ala, ca ai dansat prea mult cu celalalt, ca ai dat prea mult din fund cand ai dansat, ca n-ai stat cu el cat trebuie, ca ai fumat cu dreapta in loc de stinga, ca ai baut 2 pahare de vin in loc de unul sau mai stiu eu ce avioane laughing deci profita la maxim de libertate si distreaza-te in voie, nu-ti strica singura chefulwinking

| →Alee׃╳← explică (pentru mixxjim):

Ee. asta chiar mi-a dat o stare de bine!
Mersi mult pentru sfat.

| mixxjim a răspuns (pentru →Alee׃╳←):

Cu placere, distractie placuta! happy

7 răspunsuri:
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

S-ar putea sa ai o mare surpriza. Vei intalni oameni pe care nu te vei astepta sa ii cunosti, si cu care este foarte posibil sa legi frumoase prietenii. Tu nu ai altceva de facut decat sa te distrezi si sa te simti bine. Restul vine de la sine. Distractie placuta!

| mikynelu a răspuns:

O sa te distrezi...o sa vezi, la asemenea ocazii se poate sa ti intalnesti marea dragoste, asa ca nu dispera...fruntea sushappy

| NekoNickyNya a răspuns:

Nu ai prieten ( baiat pe care sal ei cu tine...nu nu simpli prieteni) le spui la toti ca e iubitu tau da intr-adevar rolling on the floor) numai voi 2 stiti...e o distractie destul de buna chiar si pentru tine si el!

| FluturashulNegru a răspuns:

Nu te descuraja, am avut si eu o astfel de situatie, dar mi-am facut prieteni buni acolo, nici eu nu ma asteptasem la asa ceva happy

| Andrey818 a răspuns:

No stress.asa eram si eu la un majorat nu cunosteam pe nimeni, dp 4 ore numai imi tacea gura.