| Andrei2208 a întrebat:

Saptamana viitoare iubita mea si cu mine implinim 6 luni de relatie. Pe langa flori, bomboane idk..ma descurc.mi-as dori sa-i pot oferi ceva dragut, special, poate si un mesaj frumos...nu ceva scump, bijuterii, parfum etc..este o zi mai speciala pentru noi si daca aveti niste idee despre niste cadouri micute, frumoase, speciale, nu ceva extravagant...Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Orice lucru(aproape) cred că ar fi special pentru ea venind de la tine, deci nu ar trebui să ai mari probleme pentru a lua această decizie.

| BogdanBz a răspuns:

Ii poti oferi un mic colier cu o inimoara in care sa pui o poza cu voi doi. Sau iti poti propune sa va faceti un matching tattoo, ceva micut, simbolic

| alexandramaria78 a răspuns:

Hei! Ti-as sugera sa-i cumperi un ceas. Este un accesoriu util si il poate purta mereu. Eu mi-am cumparat recent un ceas de pe www.ceasuri-shop.ro si ii pot recomanda cu incredere, deoarece accesoriile sunt de calitate si la un pret accesibil

| Neagug27 a răspuns:

Salut!
In locul tau as cumpara ceva util, spre exemplu, poti cumpara o cana personalizata cu o poza cu voi doi si mesajul,, 6 luni impreuna''

Sau poti cumpara tricouri pentru amandoi, My Quin. My King. Ceva ce iese din tiparele clasice.

Alte idei clasice: Organizeaza-i o cina ( bine, daca stii sa gatesti, in caz contrar nu e recomandat ); o esarfa de gat, poza voastra in rama, ceva ce ii aminteste de prima intalnire/momentul in care v-ati indragostit.

Succes! Ce ai cerut tu, e greu.