| ddeennyyssaa13 a întrebat:

Hey. Pe 10 feb e ziua mamei mele. As vrea niste idei de cadouri. anul trecut i.am luat un parfum.. Dar anul asta as vrea ceva special.. Extravagant. nu o felicitare sau un buchet de flori. Ceva special... Fundita :*

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Eu odata i-am luat un inel. Consulta-te cu fratii tau daca ai sau cu tatal tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saluuut.

încearcă să faci ceva hand made, probabil mama ta ar aprecia mai mult gestul, aș recomanda un fel de caiețel drăguț decorat în care să spui cele mai funny întâmplări petrecute cu ea, cele mai triste și tot așa, să-i spui cât de minunată e, poți pune și niște poze cu voi, pune-ți la treabă imaginația!

sper că ți-a fost de folos, bye!

| xXAlphaXx a răspuns:

Un ceas

| xXAlphaXx a răspuns:

De obicei cand spui extravagant, inseamna ceva foarte scump pe care s-ar putea sa nu ti-l permiti

| cassandrra a răspuns:

O bluza cu un design aparte si material foarte bun,o bijuterie,lenjerie de firma,ustensile sau trusa de machiaj, o carte, produse cosmetice de firma, un obiect casnic care sa o ajute sa economiseasca timp sau pe care stii ca si-l doreste, halat de baie...