| AliiB a întrebat:

Saptamana viitoare parintii mei vor implinii 25 de ani de casatorie (nunta de argint). Ce cadou as putea sa le fac? Ceva folositor daca se poate. happy

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

O icoană de argint plus o floare frumoasă în ghiveci! Casă de piatră în continuare şi din partea mea!

| Euletitia a răspuns:

Buna! Poti sa le cumperi un bibelou dragut, de exemplu o bomboniera frumoasa din portelan sau un serviciu de pahare din cristal sau o vaza de cristal deosebita, o iconita cu Maica Domnului imbracata in argint, care sa le binecuvinteze in continuare casnicia(daca sunteti credinciosi), o rochie eleganta mamei tale si un set de camasa-cravata frumos de purtat la un costum tatalui tau, la care sa adaugi un buchet de trandafiri rosii pentru mama ta, un tort si o sticla de sampanie, o felicitare in care sa le scrii gandurile tale si urarile tale de bine la aniversarea casatoriei lor si, poate, un album cu poze cu ei doi, de cand s-au cunoscut, de la logodna lor, de la nunta lor, din luna de miere, din vacante, apoi si pozele cu tine si cu fratii tai/surorile tale(daca mai ai frati sau suroori inca de cand erati mici si pana in prezent. Casa de piatra in continuare parintilor tai!

| leylush a răspuns:

Eu de casnicia lor de 15 i-am facut o plansa imensa cu pozele de cand sau cunoscut pana azi. poze din tinerete de la nunta cu voi copii...