| anonim_4396 a întrebat:

Parintii prietenului mei isi serbeaza sambata 25 ani de casatorie, numita si nunta de argint. Ce cadou simbolic as putea sa le cumpar? M-am gandit la o poza cu ei doi pusa intr-un tablou mare. E o idee buna? Ce idei mai aveti?

8 răspunsuri:
| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Ai avut o idee superba o sa le placa

| victoreanu a răspuns:

Daca sunt parintii prietenului mei atunci merita un cadou special. Ce zici de un Indreptar Ortografic si Ortoepic al Limbii Române?

| victoreanu a răspuns:

Poza cu ei intr-un tablou mare am incercat-o si eu si a avut un foarte mare efect. Am vazut si baloane personalizate dar toata lumea le-a considerat fita.

Deci mergi pe prima impresie si nu o sa gresesti!

La orice foto te duci cu poza pe suport electronic, stick, CD, etc... o sa-ti puna o rama si o sa fie perfect.

| CataC a răspuns:

Buna

Nu cred ca e cea mai buna idee, personal nu mi-as pune tablou cu mine prin casa. Au asa ceva? Crezi ca le-ar placea si nu si-au facut timp de 25 de ani?

Eu zic sa te mai gandesti. happy

Bafta

| andru10best a răspuns:

Ai toata sustinerea mea happy

| deeah2elen a răspuns:

O icoana de argint mare cred ca ar fi potrivita! simbolul: recunostinta lui Dumnezeu pentru faptul ca sunt de atata timp impreuna.

| iZberg a răspuns:

Salut,da este o idee buna doar sa ai o poza cu ei, dar mai sunt multe cum ar fi: ai pute sa le faci decoratiunile de petrecere impreuna cu fiul lor (si sa fiti creativi) dar mai bine tabloul si safie inramat intr-o rama argintie

| Roland22 a răspuns:

Eu nu m-as baga sincer sa le fac o poza cu ei doi si sa le-o pun in rama, ca nu este familia mea.cel mai bine iti faci tu o poza cu prietenii tai si le-o dai parintilor