| anonim_4396 a întrebat:

Se pare ca nu m-a înșelat fata asta și de fapt am devenit amantul ei. happy Ce părere aveți de asta? Se pare ca ne vrea pe amândoi laughing ce facem în cazul asta când o sa afle ca împărțim ca frații aceeași iubita? rolling on the floor
Fete și băieți. Ce reacția ați avea dacă soția ar avea un amant și soțul o amanta?

25 răspunsuri:
| AliGab a răspuns:

L-as pune sa aleaga intre mine si amanta, iar daca ar ramane cu amanta, eu as ramane cu copiii si as incheia povestea

| xRaffy a răspuns (pentru AliGab):

Nu ai iarta asa ceva? Dacă ea l-ar fi agățat de exemplu. Și el a picat în plasa și s-a îndrăgostit de amantă.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cumva ma gandeam ca tot despre "acea fata" o sa pui urmatoarea intrebare happy

Cum sa afle ca impartiti aceeasi iubita? Pai o imparti? Adica cand ai aflat asta, nu te-ai despartit de ea? :/

Daca o sotie ar avea cele descrise de tine, sotul s-ar desparti de ea si gata, se termina povestea, fara atatea drame.

| xRaffy a răspuns (pentru DoarBogdan):

Tot ea ma caută. M-am obișnuit sa ma caute femeile. laughing

| Frank51 a răspuns:

Divorț. Dar nu cred că aș ajunge atât de departe fără să îmi dau seama cu cine trăiesc.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu e gaură în cer. Se numește triunghi amoros, Eu îl numesc triplu.

| Marian_Bilac_1998 a răspuns:

Nu știu cum sunteți restul, dar eu nu as reacționa deloc frumos, sunt pe conceptul, dacă eu nu înșel, nici ea nu ma înșală, ar fi prima și ultima greșeală din acea relație, panarame găsești peste tot, nu are rost sa țin una în casa pe banii mei, când găsești la marginea drumului cu 50 de lei

| Ofiintă a răspuns:

Păi, probabil ar rămâne cu amanta.
Nu văd motivul pentru care să acumulez frustrări.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Le-as propune un threesome.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci eu fiind sotul sa am amanta
Si sotia mea sa aiba amant
Pai deschid naibi ochii si ma uit la sotie mai bine - vreau sa reparam relatia si sa renuntam amandoi la aventuri sau accept ca nu e nimic de noi si ma culc in alte paturi linistit pana cand ne hotaram cum divortam
O treaba din asta la mine nu e acceptabila ca ma rade lumea mai ales apropiati

| DarthNiger a răspuns:

Pai ce fel de casnicie e aia in care sotul si sotia au amanti/amante? ce rost mai are casnicia aceea si ce valoare mai poate sa aiba?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca lumea incepe sa poarte p*&a pe afara din pantaloni in public si ride de tine ca inca porti pantalonii normal faci ca ei?

| SilentRain a răspuns:

O parere proata, o lăsam dracu

| AndreeaWTS a răspuns:

În primul rând îți atrag atenția că iubită e una, soție e altceva.
Iubite poți avea o grămadă, dar când te vei însura, va trebui să conștientizezi exact pe ce drum ai pornit. Altfel ar însemna să-ți bați joc de viața ta.
Faptul că fetița vă folosește pe amândoi (pentru că fi sigur că vă vede ca pe două instrumente cu care se satisface) e un lucru absolut normal (pentru ea) atâta timp cât poate să o facă și voi nu aveți nimic de zis.
De fapt tu nu ai nimic de zis, pentru că celălalt nu știe.
Ea e in comuna primitivă săraca. Cine îi dă primul cu bâta în cap și o târăște în peșteră, a lui e în ziua respectivă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

Eu si acum scot p a cand cineva imi comenteaza fara sens
Si acum am scos-o cu gandul la tine
Tu esti in poza frumoaso?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Bineinteles ca eu, Fat-Frumosule! Vrei sa iti trimit nuduri?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

Adblock ar trebui sa te cenzureze

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe tine logica ar trebui sa te cenzureze. Ce am zis eu avea sens bine-mersi, doar ca se pare ca nu vezi nuante de gri si fraze mai complexe. Eh, noi sa fim sanatosi.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru AliGab):

Deci tu ti-ai pastra amantul. Sau nu ai inteles intrebarea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

Tu zici ca nu ar trebui să îmi pese când toți vecini se culca cu nevasta ca doar nu contează când rand toți pe la colturi ca se duce prostul la munca și femeia lasă ușa descuiata
Da asa e hai sa fim nonconformiști sa lasam femeia sa se simtă bine
Eu am răspuns la întrebarea de aici tu ai venit sa ma convingi ca e bine sa las femeia sa se culce cu oricine ca doar noi sa fim sănătoși
Pai bine gogule lasă tu femeia ta sa împartă pizza și nu fi afectat de ce spune lumea
Eu nu vreau treaba aia punct
Restul e timp pierdut în discuții aiurea
Nu cred ca nu ai mai întâlnit oameni cu alta părere decât tine dar totuși te miri
Asta zice ceva despre tine din păcate

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai zis nimic de vecini, ai zis fix asa: "O treaba din asta la mine nu e acceptabila ca ma rade lumea mai ales apropiati" si din asta ce reiese? Ca daca ar incepe niste cretini sa vorbeasca ca nevasta-ta e parasuta te-ai apuca probabil sa o bati ca te-a facut de rusine fara sa ai macar vreo dovada ca e chiar asa. Eventual daca lumea vorbeste ca se imbraca prea provocator, i-ai trage un sac in cap ca la musulmani, ca deh, vorbeste lumea?
>>Am zis eu ca e bine sa lasi femeia sa se culce cu oricine? Daca e open relationship, da. Depinde de natura relatiei. Daca e nevasta si nu e open, atunci nah, ghinion. Divort si gata. Sau transformati relatia intr-una deschisa si v-o trageti care cum cu cine apuca.
P.S. Am intilnit oameni cu alta parere, desigur. Majoritatea oamenilor din jur sunt niste cretini sinistri care isi petrec juma' din viata gindindu-se la gura lumii.

| AliGab a răspuns (pentru xRaffy):

Pai ce sa iert daca el ar alege amanta? Ca aici nu-i vorba de iertat ci de a respecta dorinta celuilalt

| Celcestietot a răspuns:

Asta este viata...

| Mosotti a răspuns:

Mi s-ar parea amuzant, ba mai bine ca e in familie, ne stim mai bine unul pe altul, nu e nici o problema, atat timp cat va intelegeti bine, nu conteaza ca va vrea pe amandoi.
Poti iubi doua persoane asa cum poti iubi si doi caini daca ai, si doi copii la fel de mult.
Deci de ce n-am iubi si doi parteneri?!

| Mosotti a răspuns (pentru DoarBogdan):

Pai de ce s-ar desparti? Daca ii e bine si asa?! Atat timp cat relatia lor e multumitoare, ce mai conteaza ca ea mai vrea si pe al doilea? Ii vrea la fel de mult e amandoi, nu e problema.