| ////////////// a întrebat:

Se spune ca de multe sarutari intineresti? argumentati.

6 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Cine se saruta mai mult, are o stare de fericire mai mare, pentru ca se elibereaza feromonii (hormonii fericirii). In afara de aceasta, s-a constatat ca se imbunatateste sistemul imunitar prin ''saliva''.

daniela
| daniela a răspuns:

Nu prea cred asa ceva, poate doar sa te plictisesti (ce e mult strica sau intra in banal)

| Art a răspuns:

Eu zic ca nu este adevarat...laughing...Pentru ca nu are nici o legatura. Gen, nu iti dispar ridurile si etchee hee

| M.G.R a răspuns:

Nici eu nu cred, mi se pare o tampeni

| Annitu a răspuns:

E prima oară când aud aşa cevahee hee

| Яùxsi a răspuns:

Probabil in interior. sufletul tauhee hee