| Sophie_3843 a întrebat:

Spuneti-mi mai multe despre voi!

Cati ani aveti, cum va cheama, daca aveti vreo sora sau vreun frate, cum ii cheama/il cheama si cati ani are, cum va intelegeri cu fratii vostri, care este trupa preferata sau artistii preferati? Pupici:!~

29 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Unde-mi dai pupicii?

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mai ce aveti cu fata?hee heelaughing
Am 15 ani. Locuiesc in Bucuresti.Nu am nici frati, nici surori happyImi place sa calatoresc, sa ascult muzica si sa ies cu prietenii prin oras.Sunt o persoana prietenoasa.[Imi place sa ma inteleg cu toata lumea.]
Acum e randul tau sa te descriiwinking
App: Bine ai venit pe TPU! big grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Si cati ani ai Gloriuta?big grin

| gabrieladima a răspuns:

Alte intrebari care merita citite si abordate nu gasesti, cum s-a spus mai sus, nu este hi5

| Klara a răspuns:

laughing
Interogatoriu laughing
Ce tare ai fost, enigma happy

| nehirerdogan a răspuns:

Buna, am 12 ani, ma cheama Andreea dar prieteni in general imi spun Deea, sora nu am am un frate de 5 ani pe nume Cosmin, ma inteleg cu el 50%la suta bine cand ma asculta si 50%mai rau cand nu vrea sa manance sau sa fie cuminte, trupa preferata Blaxy Girls artisti preferati nu prea am.

| ejaxz a răspuns:

Sincer persionele care au raspuns inaintea mea sunt chiar rautacioase
Fata nu vroia decat putina conversatie

| dulcika a răspuns:

Buna.

Am 13 ani, ma numesc nicoleta, locuiesc in Ploiesti, am unh frate mai mare care are 17 ani, ma inteleg destul de bine cu el.Imi place ff mult moni-k.
bine ai venit pe TPU.
si eu te pkissp.
pa pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un interogatoriu, sau..., mai fetito, asta nu este hi5.deja cred ca TPU va deveni, asta daca nu a si devenit, o gradinita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@flav-tu aprobi astfel de intrebari? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna:*

Pai am 14 ani implinesc acum pe 16 augusthappy, ma numesc Cristina, nup ...nu am nici sora si nici frate(din pacate pentru ca imi doream enorm de mult da deh), trupa mea fav thinking pff... cel mai mult imi place Avril Lavigne...sunt din Bucurestihappy

:*:*:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna:*

Pai am 14 ani implinesc acum pe 16 augusthappy,ma numesc Cristina,nup ...nu am nici sora si nici frate(din pacate pt k imi doream enorm de mult da deh),trupa mea fav thinkingpff...cel mai mult imi place Avril Lavigne...sunt din Bucurestihappy

:*:*:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scz k l-am trimis de 2 ori straight facestraight facestraight face mi se blocase pc straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt cris din gaiestibig grin sunt emo si asc numai muzica dance, house si rock...trupa preferata e blaxy girl:X luati id mew blaxy_girl666

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am o surioara ma cheama roxana am 2 verisori baiat si fata si am 10 ani!@

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nick (16 ani), Joe (20 ani), Kevin (22 ani). Au un frate pe care il cheama Franki (8 ani). Ei se inteleg de minune. Trupa preferata este Jonas Brothers.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna:* ma numesc Ioana smug am 10 ani zodia taurlaughing sunt din constanta, nu am frati nici surori ...am doar un var de 20 ani, il consider ca un frate pentru mine 100% ne intelegem foarte bine, dar ne mai si certam laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce te intereseaza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce te intereseaza ?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce te intereseaza ?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall! ma numesc luiza am 10 ani sunt din horlesti, am un frate mai mic care are 6 ani ma inteleg si bine si rau cu el astept si o sora peste 2 luni,, trupa mea favorita este echipa jonas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall! ma numesc andreea, am 12 ani, sunt din horlesti, am un frate mai mare, el ae 17 ani, ma inteleg bine cu el, iar trupa preferta este bambi. pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da 19. 18.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu am 11 ani si ma cheama mateas loredana si am doi frati pe care ii cheama robert si george ma inteleg de minune cu ei robert are 16 ani iar george are 18 ani pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am sora si nici frate am 10 ani si sunt din popesti si trupa mea preferata este blaxy girls si mai imi place selena gomez pupici gloriuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce aveti cu fata?

Pai ma cheama Bianca, am 16 ani fac 17 pe 20 iulie zodia mea este rac sunt din Mures nu am frati/surori. Imi place Justin Bieber Lady Gaga, Rihanna si sa nu uit de Akcent. Imi place sa calatoresc pe unde merg sa imi fac prieteni, sa ascult muzica. Ma pasioneaza moda si imi place sa ies prin oras cu prietenii. Sunt o persoana deschisa, vesela dar am mult simt al umorului... Locuiesc la bloc etajul 4. Tu ce fel de personalitate ai? Te pup Gloriuta.

| eliza a răspuns:

Buna! pai ma numesc cristea eliza mihaela, am 12 ani, nu am frati nici surori Slava Domnului, trupa preferata jonas brothers. pa pa!

| Sophie_3843 explică:

Multumesc mumoasa! Eu am 2 surori, pe nume Andreea si Magdalena, Andreea de 9 ani, iar Magdalena de 5 ani, ma inteleg uper cu surorile mele, cantareata mea favorita este Oceana si altele si sunt fata de preot.Mersi ca m-ati ascultat! Pa!

| andrada_6213 a răspuns:

Salut! ma numesc andrada...nu am nici un frate sau sora din fericire...si imimplac aproape toate trupele...cam atat :*:*:*:*