| Dianne123 a întrebat:

Spuneti-mi plzzzz cele mai frumoase urari de nunta...repede.dau funda
P. S. Sa nu fie poezie

4 răspunsuri:
| AliceThai a răspuns:

Aaa... Casa de piatra! (?!)

| DeutzaMyky a răspuns:

Nici o funie, nici un lanţ nu poate fereca la fel de solid, nu poate lega la fel de strâns, cum o face iubirea cu un singur fir. Ea v-a unit in aceasta zi sfânta si v-a făcut fericiţi pentru tot restul vieţilor voastre. Felicitări!

Căsătoria este o binecuvântare de care vă veţi bucura de-a lungul vieţii. Vă oferă multe bucurii, multă plăcere şi armonie în viaţa voastră ca soţ şi soţie. Fie ca mariajul vostru să fie ţesut numai cu fericire, veşti bune şi fie ca dragostea voastră să fie eternă.

Soarele aduce un nou început pe care luna îl ţine în întuneric. Ca în cer, aşa şi pe pământ, căci nu există pe lume vrajă mai frumoasă decât doi oameni uniţi prin dragoste.

Acum iubirea începe să vă înveţe ce înseamnă răbdarea şi iertarea, încrederea şi cinstea, altruismul, consecvenţa, curajul şi dăruirea. Sunt iţele din care se ţese o căsnicie.

În cea mai frumoasă zi din viaţa voastră suntem alături de voi cu inima şi cu gândul şi vă urăm numai fericire şi bucurii. Să vă iubiţi mereu ca în această zi minunată şi să aveţi o viaţă plină de fericire şi împliniri împreună. Casă de piatră!
Funda?big grin

| dudy99 a răspuns:

Casa de piatra! Sa fiti fericiti si sanatosi si sa aveti cati mai multi copii!:X.

| Dyana212 a răspuns:

Pai... Casa de piatra! sa va dea dumnezeu cei mai bun in viata si sa fiti sanatosi ( Funda?)