| Aly42 a întrebat:

Spuneti-mi si mie urari frumoase pentru cel mai bun prieten!

Răspuns Câştigător
| mihaelacm a răspuns:

In aceasta zi primesti multe urari. Eu iti urez putin dar din inima, putin noroc atunci cand ai nevoie de el, prieteni putini dar adevarati, putina dragoste dar intensa, iar in ce priveste banii, cat mai multi

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă este pentru cel mai bun prieten, să vină din suflet!
Pa, pa.

| Grimmjow69 a răspuns:

-E ziua ta si nu stiu cum sa-mi stapanesc euphoria, iti urez La multi ani si sa traiesti cati kilometri de autostrada are Romania!

-La Multi Ani! Esti o fiinta atat de draguta, politicoasa, frumoasa, sincera, spirituala si unica pe aceasta lume. Primeste urarile mele de bine si acesta minciuni nevinovate.

-Dau si eu un mesaj simpatic si nu sun pentru ca nu am bani, in ziua in care si soarele se scoala noaptea sa-ti ureze La Multi Ani!

-Calcate-ar trenul FERICIRII Traznite-ar fulgerul IUBIRII Inecate-ai intr-un lac de SANATATE Cadeati-ar in cap un sac cu BANI Si desigur,, LA MULTI ANI''

-Iti dorim ca ziua ta sa fie la fel de speciala ca si tine. La multi ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani.Te iubesc. Si gata. Ce mai la deal la vale. Urarea asta o asteapta de fapt.Succes.tongue

| Ponce a răspuns:

Sanatate si virtute!

| JuStPaULa a răspuns (pentru Ponce):

Nu e prea buna

| Gimihumulukuakua a răspuns:

Pentru ca esti cel mai bun prieten iti daruiesc o bormasina!

| prettylittleliarstvd a răspuns:

De ziua ta as vrea ca luna sa nu coboare asa devreme si, cand coboara, ea sa-ti aduca un cer senin si plin de stele, iar prima stea ce-o sa rasara as vrea sa fie steaua ta. Tu sa-i surazi si ea sa-ti spuna La Multi Ani din partea mea!

| JuStPaULa a răspuns:

Draga... Vreau sa iti spun ca esti cel mai bun prieten si chiar daca ai muri sau te-ai supara pe mine eu tot o sa tin la tine! Si daca vrei ii spui si La multi ani sau sarbatori fericite

Întrebări recente