PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Stiati?! Am implinit 2 anisori! La cat mai multi! Dar cu mai mult bun simt, gramatica si fara atata "copy paste" si raspunsuri de doi lei!

http://www.libertatea.ro/......12562.html

14 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La multi ani si la mai mare TPU! Cred ca este un site printre cele cu dezvoltarea cea mai impetuoasa si o sa urce in clasament. A fost o idee buna a celor care l-au infiintat si un ajutor pentru toti cei care-l acceseaza, am invatat multe si eu. Numai bine tuturor utilizatorilor!

| fabiola a răspuns:

La multi ani TPU!

NOname
| NOname a răspuns:

Cum am mai spus si pe pagina Libertatii,
La multi ani, TPU!
Toti Pentru Unu si Unu Pentru Toti!
TPU este o adevarata familie! Si ma bucur nespus, ca fac si eu parte din ea. Este cel mai bun site romanesc, dar si cel mai util, interesant, amuzant! Pe TPU putem gasi raspuns la aproape orice intrebare si ii putem ajuta pe ceilalti.
La multi ani, TPU! Numai bine tuturor!

Cu drag,
NOname.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Alături de cele precizate de tine completez cu mai mult respect din toate punctele de vedere.
Acest site se educă prin noi care ne hrănim cu întrebări și ne cultivăm cu răspunsuri!
La mai mulți ani cu mai mult profesionalism.
O seară plăcută.
Pa, pa.

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Am observat si eu multi care dadeau copy paste, fara sa sublinieze de unde e luata informatia, sau macar s-o puna in ghilimele. Totusi sunt multi care pun suflet in raspunsurile lor. Despre bun simt, este peste tot cate un pic, mai mult n-ar strica. Poate depinde de momentul in care il prinzi pe om cand raspunde. Cat despre gramatica, cred ca ai dreptate. Totusi trebuie sa privim partea buna a lucrurilor. Avem 2 ani. Eu sunt membra aproape de la nastere, din 5 decembrie 2008, mai precis. Sper sa fim aici si la anul si peste mai multi ani, si eu sa pot sa scriu... ma bucur sa te stiu TPU, ma bucur sa va cunosc, prieteni TPU!

| Alisa a răspuns:

La Multi Ani, noua! La multi ani TPU! Si celor care intr-adevar contribuie la formarea acestui site!

| aliyna a răspuns:

La multi ani TPU!

| AvalohAlyn a răspuns:

La multi ani comunitatii TPU si tuturor membrilor TPU. E un site minunat.Ma bucur ca l-am descoperit acum un an si. E un site in care ajuti si esti ajutat.Ai ocazia sa iti faci prieteni dar si sa te faci util. Felicitari tuturor celor care se ocupa cu administrarea TPU, multumim pentru tot ceea ce ati facut pentru noi.Doresc cat mai multi ani, sa ajungem la 10.

| Jadis a răspuns:

La multi ani TPU! Si de asemenea la multi ani tuturor utilizatorilor (in afara de cersetorii de funde, copy paste de pe net, gramatica si emoticoanele).

| Annitu a răspuns:

Hehe. ce dragut! muIti inainte, TPU!

| AlexandruJohnson a răspuns:

Mulţi înainte TPU, o comunitate unică în România, aici suntem TOŢI PENTRU UNU! happy

| lyrics a răspuns:

La multi ani TPU!

| fryekid a răspuns:

Copy Paste? La asa intrebare, asa raspuns!

| morenaRox a răspuns:

Stim asta si "Libertatea" stie tongue. La cat mai Multi Ani! Oriunde se fac greseli, trebuie sa-i invatam sa nu mai greseasca nu sa ne batem joc sa ii jignim... Iar problema numita copy+paste nu cred ca va fi rezolvata.Ideal ar fi, daca tot cautam raspunsuri la intrebari pe net despre sanatate etc., sa le reformulam noi.