| maddy_1722 a întrebat:

Stie cineva cat face atlasibul din Italia-Catania pana in Romania-Iasi?

plizzz, raspundeti!

ofer,

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Informaţii călătorie
* Ţară plecare Italia * Oraş plecare Trapani
* Ţară destinaţie Romania * Oraş destinaţie Suceava
Cursa L M Mi J V S D
Trapani - Suceava 16:30 03:30
adica: Data îmbarcării 28/11/2009 ora 16:30
Data sosirii la destinatie: 01/12/2009 ora 03:30
SAU Marsala - Suceava 16:30 03:30
SAU Trapani - Roma - Vatra Dornei - Iasi 17:30 00:00
http://www.booking.atlassib.ro/csp/atlassib/calatoriWeb/webstart.csp?lang=1

http://www.atlassib.it/csp/webit/index.csp?lang=1

9 răspunsuri:
| zozolik...:x a răspuns:

Io cred ca 42. 9 h dar nu stiu chiar sigur... te pup sper ca te-am ajutat cu cevahappybig grin:Xkiss

| zozolik...:x a răspuns:

42. 9 h cred eu... sper ca raspunsul meu sa iti fie de foloskiss:X

| Summer Memories a răspuns:

Pai nu stiu sa iti zic fix ora si minutul, dar eu din Spania pana in Romania am facut 3 zile jumate, presupun ca din Italia, care este mai aproape faci 2 zile si ceva.

Sper ca te-am ajutat kisskiss

| Summer Memories a răspuns:

2 zile si ceva cu opririle, daca mergeti continuu faceti mai putin.

Uite aici un site unde calculeaza cat de cat, ca sa fi mai sigura:

http://www.bursatransporturilor.webro.info/......a-europei/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pina in ROMANIA se merge binisor dar dupa urmeaza schimbari din auotocar in microbuze mai mici depinde citi pasageri sunt ij jur de 2 zile juma,,,, pentru un ban in plus iti sugerez avionul roma-bacau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu atlasibul ajungi dupa- amiaza in a 3 a zi daca te duci cu firma ramiro faci 2 zile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam 2 zile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 zile /aproape 4 /din arad pana aan iasi mai sunt 1000 km /asa-ca-a ai de mers. si ca-u altassibul e naspa. merghe ca mortu. 80 km/h {dany}

| cosmina_4658 a răspuns:

De obicei atlassib-il porneste de acolo dupa-masa, spre seara(5-6). in total prinzi 2 nopti si 3 zile pana acasa.La fel calatoream si eu cu atlassib, numai ca din Messina