| Daniela_Oana_1991 a întrebat:

Stie cineva un laxativ care isi face repede efectul si este foarte eficient? Adica sa iti mearga burta ca in filmele comice.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum adica sa-ti mearga burta? In filme nu da decat partea comica.Pe aia ca stai toata ziua pe tron nu o da.

| KodrutZ a răspuns:

Perjă cu chișleag, efect garantat!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru KodrutZ):

Esti moldovean, Kodrut? Pun pariu ca nu cunoaste termenii!laughing Nu tu!

| KodrutZ a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Daca nu cunoaste, cu atit mai bine. Scutim pe cineva de o gluma proasta, probabil. Sint moldovean prin origini si adoptie, crescut pina la ~19 ani in sud. Oricum, dulșili grai moldaviniesc ar trebui cunoscut de tăț. tongue

| Fatamuntilor a răspuns (pentru KodrutZ):

Corect!
Folosesti oghealul?hee hee

| KodrutZ a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Doar cind dorm. tongue

| Daniela_Oana_1991 explică (pentru Fatamuntilor):

Bai cei aici chat? hai valea

| Daniela_Oana_1991 explică (pentru KodrutZ):

Ce mai e si aia?

| Fatamuntilor a răspuns:

Pentru tine sau vrei sa faci o gluma cuiva?
Doar medicul poate cerceta cauza si iti poate recomanda ceva.