| CrazzzyA a întrebat:

Stie cineva vreo modalitate de a vorbi mai ieftin in strainatate? Am niste prieteni in Italia si nu avem alta modalitate de a comunica decat la telefon. Doar ca e destul de scump. Stiti vreo modalitate, ceva optiune ca sa putem vorbi mai ieftin sau chiar gratis?

Mersi!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca suna ei le ia mai putin credit cu un operator care nu e asa scump.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Skype... e gratis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gratis... daca ambii aveti telefoane fixe, ei ar trebui sa poata suna in Romania gratuit! De exemplu: din Franta daca suni de pe telefonul fix, pe telefon fix in Romania, este gratis!