| yournameplease a întrebat:

Stiti careva replici pentru a inchide gura cuiva!

Răspuns Câştigător
| LuMiii a răspuns:

Taci si'nghite!
tu cand vorbesti cu mine trebuie sa taci din gura!

8 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Partz.pff de unde vine mirosul asta,,, din gura ta cacacios mic rolling on the floor.(iti zic eu ca asta prinde bine.isi ia foc instantlaughing)

| sergiu a răspuns:

Shh...Matura la alta masa ca faci praf laughing

| terts a răspuns:

Vezi-ti ma de mucii tai
poate ai treaba si te retin
esti smecher ma? ia si mie **** la misto

| Boog a răspuns:

Stiu eu cateva dar sunt cu bbeeeepuri
cenzurat
asa ca daca vrei de astea contacteaza-ma la bubu_bogdan_9 si iti spun 10000000 laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiai ca 80% din creierul tau e apa? tongue (asta e realitatea nu o insulta)

| rizzo a răspuns:

Ce i-ti face?

| pitic3207 a răspuns:

Taci acolo!
tati tu/ma odata ca te bat de`ti sparg dantura[scuze pentru`cuvintestraight face]
taci si`n gitee!
zi alcuiva cuvintele tale incnte asa ca tati odata!
ori tatci or matur strada cu tinelaughing

| Cristyano_Cr_1996 a răspuns:

Ce incerc eu sa uit tu incerci sa inveti... Unde scuip eu tu lingi nebunuleelaughing...CAND ERAM EU SMECHER TU NICI FRAIER NU ERAI asa ca nu te mai baga in seama aiurea ca-ti mai pute si gura laughing))