| Shadowmaster02 a întrebat:

Stiti ceva seriale de comedie faine? Inafara de: Two and a half men, Two broke girls, Modern family, Anger management, TBBT.

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Iti recomand serialul The Hard Times of R.J Berger e tare fain, sper sa iti placa big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un serial seara pe Pro Cinema, "Prietenii tai" mi se pare ca-i zice, mie mi se pare amuzant atunci cand mai ma uit.

| NoRegretsxx a răspuns:

The exes.
Hot in Cleveland.
..Pacat ca e tarziu si nu imi e oxigenat creierul ca ti-as mai spune.

| NoRegretsxx a răspuns:

How I met your mother.