| HeloKity a întrebat:

Ce seriale imi recomandati, dar să fie pe genul The Vampire Diaries, 2 Broke Girls, 2 and a half men. ceva de comedie, dragoste?
Funda

Răspuns Câştigător
| LoredanaK a răspuns:

Salut!
Priveste Little Pretty Liars, mie imi place ft mult love struck
Sau Gossip Girl, stiu are 5 sezoane dar e foarte interesant.
The Nine Lives of Chloe King, e despre o fata - pisica big grin parca pare prostesc dar mie mi-a placut.
Switched at Birth tot e ft interesantwinking
Funda? big grin love struck

5 răspunsuri:
| YuLiAnDrEeA a răspuns:

The secret circle

| InSty a răspuns:

Buna eu iti recomand The Vampire Diaries deaorece mi se pare interesant si imi place tema cu vampiri.

| HeloKity explică (pentru InSty):

Eu am zis seriale pe tema serialului vapmipre diaries...am vazut serialul dejalaughing

| ADRIA11112 a răspuns:

Eu aici ma uit la 2 broke girls http://onlinesubtit.ro/serialetv/2-broke-girls

| DeokLady a răspuns:

Uite tupul meu:
1 The Vampire Diaries
2Gossip Girl
3 Ghost Whisperer
4 90210