| Puuuf a întrebat:

Stiu ca mai e ceva pana la craciun da is nerabdatoare, pentru ca nu stiu ce cadouri sa le iau parintilor. Voi ce imi sugerati?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Note bune la scoala.

| izvordemunte a răspuns:

Mamei poti sa ii cumperi un sal sau o esarfa care sa se asorteze la ceva, tatalui un fular sau un pulover. Mai poti lua un set de globuri. Gandeste-te la ce le place si, de ce nu, sa fie totodata util.

Răspuns utilizator avertizat
| Bebelushaaː a răspuns:

Buna happy
Depinde si de bugetul tau.eu ma gandeam sa scoti o poza cu fam voastra si sa o inramezi happy. Sau mamei tale sa ii faci ceva manual, orice, iar tatalui tau sa ii iei ceva care crezi ca i-ar placea de ex o halba de berelaughing.
bafta :*

| candydream a răspuns:

Nici eu nu sunt prea inspirata dar iti dau ceva idei.Pentru Mama :un parfum, un lantisor, ceva simbolic(un con de brad vopsit, un glob facut manual etc)Insa cele mai frumoase cadouri sunt cele date cu drag si cu valoare sentimentala.

| OliviaLove a răspuns:

mamei tale o bratara, iar tatalui tau...nu stiu.

| TheOne_5862 a răspuns:

La mine merge cu cate o pijama in fiecare an + dulciuri.