| Betty18 a întrebat:

Studenta cauta cazare in Brasov. Stiti ceva oferte convenabile? Sau niste anunturi cu studenti ce cauta colege de apartament...

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna
Nu stiu cum se obisnuieste la voi, dar in orasul meu, studentii care cauta colegi/e de camera pun anunturi la facultate!
Incearca sa te uiti la tine la facultate si sigur o sa gasesti pe undeva ceva anunturi!
Bafta!

| Alvy a răspuns:

Din cate stiu eu inclusiv pensiunile ofera cazare studentilor pe termen lung. Vezi daca gasesti oferte pe http://cazare.info/Brasov