| xFaith a întrebat:

Sunt cu un baiat, la inceput de relatie. As vrea sa il intreb niste intrebari mai serioase, mai mature. ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| TeodoraMaria98 a răspuns:

Pai...ar fi bine sa te intalnesti dar sa nu ii spui direct,, vreau sa iti spun niste intrebari" pentru ca asa se va gandi la multe prostii si se va speria mai ales daca ii spui pe un ton rigid.Ai putea sa treci de la un subiect la altul.Mult succes si fara rusine.Pa,pa!

10 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Da, bineinteles. Intrebi din prima: iti fac un 68 si ramai dator?

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Da, sigur. Ai vrea sa il intreb eu pentru tine? Nu confunda seriozitatea/maturitatea cu temerile tale in privinta intentiilor lui. Atat sa stii acum: cand cuiva ii e bine nu pleaca happy

| alina_9433 a răspuns:

Intrebari MAI MATURE cum spui tu le ve-ti vb pe parcurs, fara sa va da-ti seama o sa ajunge-ti la ele

| bianca_4393 a răspuns:

Intreaba-l ce ii place la tine.

| Iepurila a răspuns:

Vrei sa il intrebi pe el sau pe noi? Ca nu inteleg.thinking Tu stii ce inseamna matur pentru tine.

| iuliaserban a răspuns:

Iao incet si o sa mearga

| maradi3 a răspuns:

Da,te ajut! Lasa-mi nr lui de telefon si o s-o fac eu pentru tine! Poate o sa intreb ceva si de la mine, pot?

| lovelife_4032 a răspuns:

Intrebare confuza pentru ca dupa cat se pare tu nu esti destul de matura.

| annie93 a răspuns:

Da te pot ajuta cu mult drag... :*

| Pookie a răspuns:

Poii mergeti undeva doar voi si incepeti sa vorbiti si fa-ti curaj sa il intrebi.Incercarea moarte n-are