| love_2286 a întrebat:

Ce pot sa-l intreb pe un baiat daca suntem la inceput de relatie? idei cevabig grin

5 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Daca ii place ciocolata.

| moonY a răspuns:

'iti place capra sau 69?"

| CandyES a răspuns:

Pai fiindca sunteti la inceput ai putea de exemplu sa incercati sa va cunoasteti, il intrebi de ai lui, cum e la el acasa, ce face in timpul liber, mai ales de fotbal si masini baieti adora asta love struck si asa te strecori la el sub piele smug.

| SexyCioco a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema si l-am intrebat cam rushinata blushing daca e sau nu cu mine ...Ramasese ca il las sa se gandeasca si i-am zi: Deci te-ai gandit suntem sau nu?

Ia-o pe ocolite sau ceva ...sau fac ma mine happy

| FanClub a răspuns:

Il intrebi cand ne despartimsad