| xFaith a întrebat:

Hey TPU!
Sunt cu un baiat, la inceput de relatie. As vrea sa il intreb niste intrebari mai serioase, mai mature. ma puteti ajuta? dau fuunda!

1 răspuns:
| DrunkShepp a răspuns:

Daca vrei sa itrebi chestii serioase si el e dala care rade toata ziua si prietena lui cea mai buna e vodka atunci mai asteapta pana se dezvolta relatia. daca nu si il intereseaza cultura si astea poti sa il intrebi inreaba subiecte care le prefera si el.asa o sa puteti dezbate subiectul in doi si nu doar tu sa iti zici parerea fara ca el sa stie de ce zici tu acolo.