| anonim_4396 a întrebat:

Sunt fete care se jucau cu masinutele, soldatei, sabii de plastic cand erau micute, dar au devenit foarte feminine? A intalnit cineva genul asta de fata? Fiindca toate pe care le stiu eu, baietoasele si femininele (care se jucau numai cu papusele, Barbie) au ramas asa inca de mici. Dar baieti?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cand eram mica ma jucam mai mult cu jucariile fratelui meu, si acum la 18 ani sunt intre.
Adica nici prea feminina dar nici baietoasa nu pot sa spun ca sunt.
Si fratele meu cand era mic, ii fura bijuteriile lu` maicamea, isi punea cercei bratari, lanturi si acum pot sa spun ca nu are nimic, adica este super baietos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai si eu cand eram mica eram foarte baietoasa (si aratam ca un baiat).Dar acum sunt intre. Uneori sunt foarte eleganta (cei din jurul meu nu ma recunosc atunci) si uneori imi place sa ma imbrac larg si chiar sa imi fac tepi (freza imi permite).Si cred ca asa sunt majoritatea fetelor acum, pentru ca lumea se schimba cu timpul, nu ramane nimeni la fel. Cele care intr-adevar sunt foarte baietoase si acum si se poarta exact ca baietii, inseamna ca au o anumita problema.Pentru ca oricum ar fi...o fata, e o fata: simte nevoia sa fie eleganta, sa fie atragatoare, stii tu...

| nico097 a răspuns:

Eu sunt fata si m-am jucat numai cu masinute uram papusile dar nu stiu de ce.Sincer sunt feminina, acum depinde de la om la om.

| cutebutterfly99 a răspuns:

Unele fete se mai schimba odata cu trecerea timpului ( nu toate, depinde de fiecare persoana in parte ). O fata este totusi o fata chiar daca are si o latura mai baietoasa. Cat despre baieti... nu stiu prea multe cazuri dar sunt si baieti care atunci cand erau mici era mai timizi iar acum sunt duri si smecheri. Ce pot sa spun oamenii se schimba happy Funda?