| Karolinex3 a întrebat:

Sunt foarte disperata. In dragoste ma refer`!

Actualul ma ignora, fostul spune ca inca ma iubeste, iar 2 prieteni foarte buni [ draguti foc ] au inceput sa flirteze cu mine!

Ce sa fac`!? Mor, mor!

Toate sau intamplat azi!

Azidimineata la`m strigat pe Alex [ actualul ] de pe geam. S`a uitat la mine apoi a plecat. La`m sunat si imi inchidea.
La amiaz m-am` intalnit cu Andrei [ fostul ] mi-a spus ca inca ma iubeste. Intru`n mod romantic.
Dupamasa am iesit cu gasca iar horatiu [ un prieten ] a incepu sa ma faca " scumpa" ma imbratisa, ma prindea de fund o. o laughing.
Iar acum seara am stat cu un prieten Gaby [ dragut foc love struck ] si a inceput sa zica : " N`i asa ca mai placut?", dupa care m`a luat in brate si m`a pupat pe obraz.

Huhh! Ce sa fac?
Raspuns. Cat mai FASTER please!

Răspuns Câştigător
| XDarkAngel a răspuns:

Buna! pai pe cine iubesti/placi cel mai tare dintre cei partu? daca pe actual, vorbeste cu el (forteazal, urmarestel si fa orice daca nu vrea) si lamureste situatia. daca iti zice ca inca te iubeste, atunci eu zic sa nul iei in serios si sa pierzi celalalte trei oportunitati daca deja dupa cum ai povestit tea "tradat" deja odata. apoi daca el iese din schema totul e mult mai simplu: trebuie doar sa alegi dintre cei trei care au mai ramas dupa cum vrea inima ta. sunt sigura ca o sa te descurci, si inca ceva, nu uita sa le dai vestea in legatura cu cel pe care l-ai ales intr-un mod cat mai amabil posibil si incearca sa nu-ti strici relatiile de prietenie.
sper ca te-am ajutat, baftawinking.

P.S.: mai ai doua variante, dar is cam prostesti: prima e sa ii inseli pe toti partu fara sa stie, iar o doua e sai lasi balta pe toti laughing

3 răspunsuri:
| danyelo112 a răspuns:

Nu fa nimic...asteapta sa vezi ce se intampla...e mai interesant.

| LifeInPink a răspuns:

Dar tu pe care il iubesti?

| larex a răspuns:

Pai alege-l pe cel care tine la tine si care cel mai drag asta spun euwinking inima it va arata caleawinking:X