| Forevăr a întrebat:

Heii kiss. Se intampla ceva daca actualul meu prieten este f bun prieten cu fostul? Poate sa aiba aceeasi atitudine fata de mine big grin? Sau pe actualul sa il influenteze fostul?

Răspuns Câştigător
| emiliman a răspuns:

In general baietii vorbesc multe intre ei, cateodata barfesc mai mult decat fetele. acum depinde cum te-ai comportat cu fostul si in ce relatii ati ramas dupa despartire. dar totusi este putin ciudat ca actualul s-a combinat cu fosta prietenului lui. de obicei exista o regula nescrisa care interzice asta intre prieteni. dar oricum daca nu este un nesimtit nu ar trebui sa- influenteze negativ, eh, poate i da niste sfaturi cum sa te satisfaca mai bine big grin, pai sper ca te-am ajutat, funditabatting eyelashes big grin? :*

1 răspuns:
| Nicky29 a răspuns:

Pai eu cred ca pe acutalul il poate influenta foarte mult fostul. Oricum daca vezi ca e influentat de fostul dai flit.