| OanaMariaG a întrebat:

Sunt impreuna cu prietenul meu de 5 ani jum, suntem foarte apropiat, de cerata nu prea ne certam, ne iubim enorm, dar nu stiu de ce nu face pasul importam, CEL MARE, sa ma ceara in casatorie...mereu imi spune ca vrea sa-i petreca toata viata alaturi de mine dar nu s-a intamplat nimic pana acum.sunt un pic dezamagita.

Răspuns Câştigător
| Lenu_3498 a răspuns:

Sa sti ca aceasta hotarare nu e deloc usoara, poate e genul de barbat care e obisnuit sa faca primul pas femeia.La fel cum zice si citatul "Cu rabdarea, treci si marea"asa trebuie sa astepti si tu.Succes!

8 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Stai linistita.nu cunosti un baiat nici dupa o viata dar dupa 5 ani jum.oh go on! mai stai.mai cunoaste l.ai timp si de maritat.o sa te saturi toata viata.

| elasexygagica a răspuns:

Bucurativa de libertate, cu ea nu o sa va mai intalnitzi, o sa ai timp si de maritat.love struck

| hummer24 a răspuns:

Oana nu fii dezamagita, daca nu te cere in urmatoarele 3 luni, o sa te cer euwinking

| enverhoxha a răspuns:

Probabil simte că DUPĂ o să vă certaţi mult mai des...

| Instinkt a răspuns:

Poate te iubeste atat de mult incat e foarte frica sa nu-l refuzi, sau poate inca nu e pregatit pentru un asemenea pas moral sau financiar...

| Aanyaa a răspuns:

Probabil nu e pregatiti sau nu s-a gandit inca la asta, stii cum sunt baietii, ai putina rabdare, daca te iubeste asa cum spui va face si acest pas:*

| eliza_4776 a răspuns:

Nu e tarziu, mai poti astepta traiti`va viata si nu iti pune atatea intrebari totul o sa vina de la sine :* soramea s-a maritat dupa m mult de 5 ani de cand era cu prietenul eiwinking sa va fie de bine

| maria_4358 a răspuns:

Probabil este timid