| 48deOre a întrebat:

Tineti legatura cu oamenii care v-au dezamagit?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu m-a interesat niciodata sa tin legatura cu asemenea oameni, iar daca i-am intlanit ori i-am ocolit, ori le-am raspuns la salut usor si distant, fara sa ma opresc si sa petrec timp cu cineva cu care nu as vrea sa mai am niciodata vreo relatie.

| Freya1 a răspuns:

Majoritatea m-au dezamăgit, dar țin legătura doar cu cei foarte apropiați la care le-am mai putut trece peste sau au fost cat de cat justificati.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Tu îți păstrezi măselele stricate laughing?

| 1234568807 a răspuns (pentru supadeceapa):

Sa stii ca sunt multi cu masele stricate laughing

| ReddY25 a răspuns:

Deloc

| ReddY25 a răspuns:

Sunt cazuri închise

| Sophieka a răspuns:

Pentru ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar nu-i urăsc. I-am iertat pe toți pentru că i-am înțeles.

| EcceHomo a răspuns:

Toți vom dezamagi la un moment dat pe cineva, dacă nu am făcut-o deja…

| Smmo a răspuns:

Doar cu unii din familie de musai.

| mariana9912 a răspuns:

Niciodata.