| Raulg2409 a întrebat:

Știți ceva site-uri pentru cadouri de cupluri?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cadouri PENTRU cupluri, vezi aici:

https://giftforyou.ro/......ntru-cuplu

| morfeo a răspuns:

Daca te referi la panarame de tricouri cu king/queen, mai bine te duci cu mana goala.

| Raulg2409 explică (pentru morfeo):

Nu vreau așa ceva? cadouri in adevăratul sens al cuvântului

| RainbowD a răspuns:

Ruvix.

| ArmyCaptain28 a răspuns:

Depinde ce fel de cadou vrei sa-i faci persoanei iubite. Daca vrei sa-i cumperi ceva electronic (un ceas, un telefon) poti opta la magazinele precum Altex, Flanco, Emag etc., daca vrei sa-i cumperi o bijuterie poti opta la un magazin de bijuterii sau un amanet sau daca vrei sa-i cumperi ceva simbolic poti opta la aproape orice fel de magazin, cele mai ok ar fi supermarket-urile, hypermarket-urile sau mall-urile.

| andreivok a răspuns:

Incearca si http://pravalia-cu-surprize.ro. Am gasit niste cadouri chiar faine ce i-au surprins placut pe cei carora le-am oferit.