| Petretchi a întrebat:

TPU Am avut o reletie cu o fata care s-a despartit de mine fara motiv dar acum ma tot gandesc la ea ce sa fac?

6 răspunsuri:
| Cathuzik a răspuns:

Caut-o

| WeaponGirl a răspuns:

Sincer eu te sfatuiesc sa_ti gasesti alta cu care sa iesi. daca s-a despartit asa de simplu de tine inseamna ca nu te place deloc sad incearca sa cunosti alte fete, nu e sfarsitul lumiiwinking bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ajuta Manuela.

| MunteanDiana26 a răspuns:

Gasesteti alt ceva de facut...big grinbig grin

| alexandra05 a răspuns:

Uit-o,mai is fete happy

| Petretchi explică:

Mersi fain pentru sfaturi, vad ca la toate contextul este de am gasi alta fata si asa am sa fac, mati ajutat mult