| anonim_4396 a întrebat:

Unde as putea sa ma interesez despre inseminarea artificiala?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

La clinica dr. Munteanu, strada Popa Sapca Timisoara! Are cele mai bune rezultate, si e vice presedintele Societatii internationale de. ce ai tu nevoie! A avut rezultate si la un cuplu care a to incercat timp deZECE ANI! Succes!

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Rezultate foarte bune se obtin la Spitalul "Sfanta Maria"din Bucuresti in clinica doctorului Bogdan Marinescu. Mira

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Vezi raspunsul meu chiar de pe TPU la adresa
http://www.TPU.ro/......copil.html
In afara de asta iti recomand sa cauti pe TPU - prin optiunea Cauta intrebari sau raspunsuri - cu cuvantul - inseminare - sa vezi ce alte intrebari s-au pus. Poti eventural sa iei legatura cu cele care s-au interesat - prin mesaje.

| Adry a răspuns:

Ce vrei sa iti insamantezi?
Inteligenta artificiala nu are nici o sansa in fata prostiei naturale! -glumeam big grin Sunt bune recomandarile de mai sus.