| SERIALS a întrebat:

Unde se gasesc gay afaceristi frumosi? Pe unde merg astia?

20 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esti materialist man? unu frumos vrea unu frumos indiferent de conditia sociala,visul tuturor femeilor e asta sa fie frumos,inalt, hot, tanar dar si bogat, inteligent, carcater alfa =badboy de asta sunt foarte putini nici 10% din masculi

| SERIALS explică (pentru RAY):

Eu sunt destul de simpatic, dar nu-s bogat, mi-ar trebui unul hot, amuzant si cu bani, sa ma simt si eu bine
Ala mi-a aratat o poza cu 6 ani in urma, era foarte gras si arata naspa de tot, dar cum a inceput sa faca sala uite cum s-a facut, plus are bani, se observa ca are incredere in sine sporita si se iubeste pe sine, socializeaza cu oricine, face glume, mananca mult, dar se mentine in forma, in pat cred ca e hoot

| RAY a răspuns (pentru SERIALS):

Esti ca o femeie materalista, e aiurea sa fi asa sincer

| SERIALS explică (pentru RAY):

Nu sunt materialist, dar cand vad tipele astea materialiste, au prieten musculos, se duc prin cluburi, ehh ce viata

| SERIALS explică (pentru RAY):

Cel mai bine e ca eu sa ma fac bogat happy Si sa am o afacere profitabila si sa nu duc lipsa de nimic.

| Violleta2022 a răspuns:

Sunt destui designeri de moda, care sunt gay de succes.

| SERIALS explică (pentru Violleta2022):

Si unde sa-i gasesc?

| Violleta2022 a răspuns (pentru SERIALS):

Ii gasesti in moda, in cinematografie, pe scena muzicala, in televiziune si chiar in viata de zi cu zi, printre noi.

Uite aici o parte din ei:
Celebra marca Versace a fost creata de Donatella Versace, care-i gay :)
http://style.nine.com.au/2016/11/14/11/57/versace-gay-designers-donatella
Alta marca renumita: Dolce and gabana - doi gay bineinteles:
https://iambubble.wordpress.com/2009/06/25/celebritati-gay/

Nume foarte mari ca: Yves Saint Laurent, Gianni Versace, Jean Paul Gaultier, John Galliano, Alexander McQueen, Domenico Dolce şi Stefano Gabbana, de la casa care le poartă numele, Isaac Mizrahi sunt alţi homosexuali de marcă ai ariei populate cu femei superbe.

http://www.gandul.info/......in-5788440

Actori gay:
http://www.ranker.com/......nd-lesbian
Cantareti gay:
http://www.gandul.info/......in-5788440

Chiar si din Romania:
Creatorul Răzvan Ciobanu şi prezentatorul tv Mircea Solcanu sunt două personaje cunoscute care şi-au declarat deschis orientarea.

sursa:
http://www.gandul.info/......in-5788440

| GeoforceExperience a răspuns (pentru SERIALS):

Ai probleme mari cu capu

| SERIALS explică (pentru GeoforceExperience):

Sunt derutat si depresiv in ultima perioada sad

| SERIALS explică (pentru Violleta2022):

Trebuie sa-i gasesc big grin

| Clorox a răspuns:

Vad ca iar s-a umplut TPU de intrebari legate de gay, lasati bietii oameni in pace laughing

| SERIALS explică (pentru Clorox):

Ai cunoscut gay bogatani?

| Clorox a răspuns (pentru SERIALS):

Da!

| Superior a răspuns:

Deci tu vrei sa fii cel care sta capra?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma faci sa rad big grin Ce intrebare e asta?

| SERIALS explică (pentru anonim_4396):

Ma intereseaza big grin Ma framanta intrebarea asta, unde sunt frumosii bogatani gay? unde se ascund?

| OtherNews07 a răspuns:

În SUA.Doar acolo(și în alte câteva țări vestice) persoanele LGBT au drepturi egale cu persoanele normale și pot să muncească și să își înceapă chiar propria afacere.