| Cipuu a întrebat:

Unde trebuie să intru ca să-mi activez o opțiune pe Facebook ca să nu-mi mai poată comenta nimeni la poze?

6 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Nu cred ca se poate, pentru ca si eu m-am interesat. Poti sterge comentariile, poti bloca pe cineva care te deranjeaza, sau poti umbla la setari pentru a selecta cine iti poate vedea poza/pozele.

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Nu se poate!
Te pup, pa pa! :*

| Piratul10 a răspuns:

Nu cred ca se poate așa ceva dar cand iti comentează cineva poti sa-i stergi comentariul si mai poti de la setari sa pui daca vrei ca prietenii sau tot facebookul sau doar tu sa-ti vezi pozele dar daca pui doar tu doar tu o sa mai vezi pozele Aja ca asta nu te ajuta decât sa le pui la prieteni ca sa nu-ti vadă toți de pe FB pozele.

| Fayree a răspuns:

~ In dreapta sus o rotita -> setari de confidentialitate... Fundita?puppy dog eyes.

| Cipuu explică:

Se poate într-un fel sau altul, sunt unele persoane care nu au niciun comentariu la poze și nici nu poți adăuga vreo unul.

| hendra a răspuns:

Buna.Ai uneva in dreapta sus o rotita si alegi de acolo setari de confidentialitate.de acolo e usor.