| Malli a întrebat:

Cum pot face pe facebook ca cei care nu sunt prietenii mei sa nu imi poata comenta la poze? Am contul public happy mersii

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa lasi contul public daca vrei sa nu comenteze oricine, seteaza-l sa vada doar amicii.

| Andreeaaaaaaaaa a răspuns:

Te duci la fiecare poza si langa numele tau, e o optiune, selectezi cea cu numai prieteni. Funda? puppy dog eyes

| Malli explică (pentru Andreeaaaaaaaaa):

Dar nu, ca vreau sa I'll am public dar sa poata sa comenteze doar prietenii, ca este o optiune asa dar nu stiu sa o fac

| Nostradamuss a răspuns:

Il faci privat

| Booolll a răspuns:

Il faci privatwinking