| psvita12345 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati! Am luat o nota foarte mica in teza la romana si mama s-a suparat foarte tare. Stiti cumva in cat timp ii va trece supararea?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Ii va trece curand, ea este mama ta si te va iubi indiferent de notele tale, dar...dezamagirea ei va ramane.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

În câteva zile cel mult 2-3.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La romana? e limba MATERNA. primee cuvinte le-ai invatat in limba asta.de la ea.si tu nu o cunosti? pai tu cum vorbesti? cum scrii? cum citesti? la Romana ma? nici nu vreau sa-ti raspund.o inteleg pe maicata.

| ellyty a răspuns:

Nu-ti fa griji! Ajut-o, daruieste-i o floare sau altceva si-i va trece! Dar cel mai important: straduite sa iai un 10! Succes