| anonim_4396 a întrebat:

Va rog raspundetibig grin.Deci o prietena foarte buna a fost la verisorul ei in oras din nu stiu ce motive.el a lasato pe calculator pe internet,iar cat timp ea era pe net el era pe netul de la mobil si mia zis ca o sa vina la tara sa stea o saptamana,daca ma bucur,nu neam vazut de mult timp(chestia e ca cam de trei luni neam cunoscut si ma toto privea insistent)darv nu am prea vorbit de atunci.ca zis si facut a venit la tara si neam adunat la banka mai multi am jukat jikuri etc.dupa care cand plec acasa imi trimite un mesaj gen:amu serios,ai sau nu prieten ca sa nu mai incerc dejabahappy.dupa care zic:nici jo nu mai stiu.iar el zice:stai linistita,am glumitlaughing)bun,am luato ca pe o gluma.dupa care in fiecare zi vorbea cu mine in jur de 4 ore pe zi pe net plush o ora seara(cat era la varamea ca a stat o sapt)si intro zi mia spus ceva de gen:hai sa facem un joc,tu spui ce crezi despre mine dupa care eu spun ce cred despre tine.mna a trekut si asta in fine dar nu stiu si cand ma uitam la el,se uita la mine dar nusi muta privirea ci vroia sa mentina contactul vizual.nu stiu,voi ce credeti,MA PLACE?Cear trebui sa fac?da fundoakkalaughing

Răspuns Câştigător
| Enna18 a răspuns:

Siguur te place! Daca vrei sa fi cu el ar trebui sa ii arati si u cumva ca il placi...dar nu o face prea direct pentru ca o va lua ca si cum ai fi moarta dupa el si nu e bine ca un baiat sa creada asta! Lasa-l pe el sa fac primul pas!winkingkiss

6 răspunsuri:
| ThePunisher a răspuns:

Invata sa scrii, ca degeaba dai baietii de la tara pe spate daca esti analfabeta.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Da,te place. Daca nu te placea nu mai statea pe mess cu tine. Si eu fac asa.

| ElShaarawy a răspuns:

Intreba-l chiar serios daca te place. Oricum te place dar intreaba-l.

| emgirl a răspuns:

Sigurr te place...da nu sari asa repede la o relatie pana cand nu sti ca tine cu adevarat la tine.Mult norocbig grin

| ShatenaCuOchyAlbastry a răspuns:

Te Place fata.Mult noroc:*

| lifesbeautiful a răspuns:

Da,din comportamentul lui,reiese ca te place,dar nu are tupeu necesar sa o recunoasca,poate e mai imatur,oricum semnele dau de banuit ca, da, te place.