| AngoOra a întrebat:

Va rog sa ma ajuta-i sadsad
miercuri parintii mei implinesc 14 ani de casnicie si as vrea sa le cumpar ceva sau sa le fac vreo surpriza.
vreo idee?
voi le luati ceva parintilor de aceste dati? daca da, ce?
mersi anticipat!:*

6 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Parintilor tai, La Multi Ani, sanatate, si tot ce-si doresc. Iar ca si cadou, ori un tablou, ori cate un lantic de argint. Sa fiti fericiti. Pa

| xl0llip0px a răspuns:

Ultima data le-am cumparat parintilor o statueta ce reprezanta doi hulubasi cu ciocurile unite si cu niste trandafiri la mijloc... e o statueta draguta ce ii reprezinta pe ei...mereu impreuna =) desigur si o mica felicitare sau un buchet de flori =)

| SupaRici112 a răspuns:

Sincer cred ca ar trebui sa le iei ceva de care sa`si aduca aminte mereubig grin. Poate un tablou cu ei doi.

| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Buna
La multi ani parintilor taihappy
Pai o idee ar fi sa le faci mancare in acea zi...sa cumperi o sticla de vinthinking si cadou...hmm nu cred ca ar trebui sa le iei ceva anumetongue
Eu una consider ca asta ar fi suficientbig grin

| Keshaaa a răspuns:

Daca ai prin casa poze cu ei impreuna, ia-le frumos si du-te la un magazin unde se fac fel si fel de albume cu poze, colaje.
Eventual daca vrei fa-le cadou ceva imprimat cu poza lor.

| Love3 a răspuns:

Cumpara-le un tort si sampanie!