| tudor17alma a întrebat:

Ce cadou îmi recomandați să cumpăr parinților mei care împlinesc 20 de ani de căsnicie?

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

Un album foto in care sa pui cate o poza cu fiecare an din casnicia lor si jos la fiecare poza sa scrii ceva frumos si original.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un tort, o sampanie si un album de poze incepand cu poze de cand erau copii si pana in ziua de astazi

| Lio a răspuns:

O felicitare in care sa scrii "La a 20-a aniversare impreuna fericita."

| sexyeyes a răspuns:

Ideal ar fi sa le cumperi ceva ce sa simbolizeze uniunea dintre ei. Chiar daca suna copilaresc, ai putea sa le iei cate un lantisor si drept medalion lantisoarele sa aiba cate o jumatate de inima. Astfel, cele doua jumatati find unite creaza un intreg.