| UltimaPloaie a întrebat:

Va rog spuneti-mi ce pot sa-i daruiesc surorii mele de 21 ani de 8 martie? Va rog ajutati-ma! multumesc mult

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O esarfa draguta,un buchet de trandafiri sau de orhidee,un martisor mai deosebit,un roman,un ghivecel cu niste flori frumoase, un album muzical care sa aiba alaturi o felicitare, un parfum etc. Sper ca te ajutăă kiss

| UltimaPloaie explică (pentru anonim_4396):

Iti multumesc enorm!

| anonim_4396 a răspuns (pentru UltimaPloaie):

Pentru putin!kiss

4 răspunsuri:
| CanDy4Alecsa a răspuns:

Un cadou(un parfum, o cutie de bomboane, o cafea ), un buchet de flori, un martisor. happy tongue