| Sweet_7004 a întrebat:

Va salut pe toti am si eu o nelamurire. m-am certat cu prietena mea si ne'am despartit Motiv : nu are incredere in mine crede ca sunt violent.straight face. da i'am demonstrat ca nu sunt si ca tot ce fac fac sa ii fie ei bine si ca ii sunt alaturi in orice problema si ca o iubesc foarte mult si ea ma iubeste da nu are incredere in mine. intrebarea e : cum o fac sa aiba incredere in mine fara ea sunt pierdut.va rog spuneti-mi urgent ca nu vreau sa o pierd ajutati-ma cu sfaturi. o iubesc ff mult! multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, trebuie sa ii demonstrezi prin fapte ca nu esti cum crede ea. Faptele sunt mai importante decat vorbele, probabil ai facut ceva ce si-a schimbat parerea despre tine. Oricum mult succes!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil ai facut tu ceva de te crede violent.Va trebui sa fii mult mai atent cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa te porti exemplar cu ea, ofera`i cadouri, scoate`o in oras sau scrie`i poezii. Fa orice simti tu ca sa capete incredere in tinewinking Sigur te va iubi, poate e doar putin timidawinking fundita?batting eyelashes

| andeeee a răspuns:

Pai daca te considera violent inseamna ca nu-i cam place de tine so vrea sa se desparta de tine dar nu stie cum sa faca. daca vrei sa-i spui uh ei ca uh crezi ca te inseala spune-i ca este bine ce faci. sper ca te-am ajutat si sa-mi rasp si mie la intrebarile mele plsss

| Alexxx_6958 a răspuns:

Prin asta am trecut si eu cam acum un an bine eu am pierdut fata pe care o iubeam din mai multe motive dar si acesta este unul dintre ele. Dupa mine unul dintre cele mai bune sfaturi este acela de a petrece cat mai mult timp cu ea incearca s'o faci se simta iubita nu numai sa'i zici asta fii atent la probleme ei chiar daca nu te intereseaza dar fa'te interesat Si ai mai putea sa incerci s'o faci sa simta ca e singura fata pentru tine nu ma intreba cum se face pentru ca difera de la fata la fata big grin sper ca te'am ajutat intr'un fel